Sitedeki genel kurallar

Sitedeki genel davranış kuralları:

Başlamak için, farklı dinlerden ve görüşlerden yüzlerce kişi sitede iletişim kurar ve hepsi sitemize tam teşekküllü ziyaretçilerdir, bu yüzden bu insan topluluğunun çalışmasını istiyorsak ve kurallara ihtiyacımız varsa. Bu kuralları okumanızı önemle tavsiye ederiz, yalnızca beş dakikanızı alacaktır, ancak bizi ve zamanınızı kurtaracak ve siteyi daha ilginç ve düzenli hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Başlamak için, sitemizde siteyi ziyaret eden tüm kişilere saygılı davranmanız gerekir. Katılımcılara hakaret yok, her zaman gereksizdir. Herhangi bir şikayetiniz varsa, lütfen Yöneticiler veya Moderatörler ile iletişime geçin (kişisel mesaj kullanın). Diğer ziyaretçilere hakaret etmek en ciddi ihlallerden biri olarak kabul edilir ve yönetim tarafından kesinlikle cezalandırılır. Anlayışınız ve sitemizi daha kibar ve arkadaşça yapmak istediğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Sitede kesinlikle yasaktır:

- makalenin içeriği veya tartışma içeriği ile ilgili olmayan mesajlar
- web sitesi ziyaretçilerine hakaret ve tehdit - yorumlarda küfür içeren, insanlık onurunu aşağılayan, etnik nefreti körükleyen ifadeler yasaktır
- spam ve ayrıca makalenin tartışılmasıyla ilgili olmayan herhangi bir mal ve hizmetin, diğer kaynakların, medyanın veya olayların reklamının yapılması

Birbirinize ve sizin ve diğer okuyucuların sohbet etmeye ve düşüncelerini ifade etmeye geldikleri siteye saygı gösterelim. Site yönetimi, bu gereksinimleri karşılamıyorsa yorumları veya yorumların bir kısmını silme hakkını saklı tutar.

Kuralları ihlal ederseniz size bir uyarı verilebilir. Bazı durumlarda, uyarı yapılmaksızın yasak verilebilir. Yasağın kaldırılmasıyla ilgili sorularınız için yöneticiye yazın.

Yöneticilere veya moderatörlere hakaret etmek de diğer insanların çalışmalarına saygı göstermekten cezalandırılabilir.


ANKET

RMZNYLDZ.COM

Diğer anketler...